• Step • Českomoravský stepařský svaz •


ČMSS
•••
•••

Diskuze

Marie Schneidrová

7.6.2012 marieschneider(z)centrum.cz
Dobrý den, měla bych jednu prosbu, kde najdu konečně výsledky M ČR ve stepu. Děkuji.

Renata Brožová

4.6.2012 info(z)stepujeme.cz
Děkuji za celý realizační tým za zpětnou vazbu paní Vondálové a dalším, kteří nás oslovili mobilem a jsme rádi, že se MČR 2012 organizačně zvládlo. Přihlášeno bylo 395 soutěžících, o něco méně než vloni, ale bylo zase více soutěžních čísel a tím semifinálových kol a tlak na časový harmonogram. Chvála nás potěšila. Budeme rádi, když se co nejvíce účastníků přihlásí také na Pohár ČMSS, který bude letos 4.11.2012 v Praze na Lužinách a to opět ve dvou částech - pro začátečníky a mírně pokročilé dopoledne, porkočilí odpoledne.
Děkujeme
Renata Brožová
tajemnice ČMSS

Jana Vondálová

4.6.2012 tanec(z)svcopava.cz
Zdravím všechny stepaře
a ráda bych poděkovala Andrey Myslivečkové a celému týmu za dobře zvládnutou organizaci MČR ve stepu. Byl to neskutečný maraton, ale vše běželo podle harmonogramu. Klobouk dolů.
Mile mě potěšily i některé choreografie a je vidět, jak úroveň jednotlivých souborů stoupá (např. dětská fomace TŠ R+P Brno,MS HVK TS NO FEET, fomace HVK i HVK II. TS Andrea, fomace HVK Fidgety Feet - Kankán jsem ještě stepovat neviděla a jako show byl moc pěkně vystavěný. Pokud jsem někoho přehlédla, tak se omlouvám, ale nebylo možné vidět vše (asi bych to už ani nevydržela) v klidu si to ještě pustím doma na DVD. Přeji všem krásnou, zaslouženou dovolenou a hodně úspěchů v další sezoně.
Jana Vondálová, TS Puls SVČ Opava

Renata Brožová

24.5.2011 info(z)stepujeme.cz
Dobrý den, pokud máte zájem o informace o hale, kde se letos bude konat MČR tap dance, najdete je na
http://www.acspartapraha.cz/cz/sportoviste#mlyn
Hromadné vstupenky možno dopředu objednat u paní Myslivečkové, info@tsandrea.cz
Za organizační výbor
Renata Brožová

Tamari

24.5.2011 electric.blue(z)email.cz
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je třeba někde objednat vstupenky na MČR ve stepu pro letošní rok a zda ve zmiňované hale vůbec jsou místa k sezení. (pro případ účasti starých lidí a pod.) Děkuji , Tamari

Brožová

1.3.2011 info(z)stepujeme.cz
Dobrý den paní Tichá,
větší sál je o větších penězích, kterých nemáme mnoho a stále ještě sháníme sponzory, abychom mohli MČR uspořádat na očekávané úrovni. V loňském roce jsme nečekali takový zájem, v předchozích letech byl totiž poloviční a tudíž bychom se teoreticky do haly na Lužinách vešli. Vzhledem k loňské účasti jsme letos zamluvili na MČR halu Sparty v Praze 9, v ulici Podvinný mlýn, která doufáme bude vyhovovat. Termín MČR je 4.6.2011. Renata Brožová

Pavlína Tichá

21.2.2011 ticha.pavlinka(z)seznam.cz
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,kde a kdy se letos 2011,bude konat mčr ve stepu.V kalendáři akcí to ještě nemáte,myslela jsem,že tyhle akce už jsou dány velmi brzy.
Děkuji Tichá
p.s.minulý rok v Praze to bylo v katastrofálních podmínkách na to,že to bylo v hl.městě jsme byli hodně zaraženi,starší lidé neměli kde sedět a vůbec podmínky v šatnách no nelíbilo se nám to vůbec a nebyli jsme jediní.

Vlaďka Hronová

2.7.2010 vhronova(z)seznam.cz
Dobrý den,
ráda bych všechny příznivce stepu a především účastníky a diváky Mistrovství ČR Tap Dance 2010, konaného letos v Praze, upozornila na správnou adresu, kde se dají prohléhnout, hlavně však objednat všechny fotografie ze zmíněné akce:
http://mcrstep2010.rajce.idnes.cz
V.H.

Iva Nováková

3.6.2010 novakova.iva(z)quick.cz
Dobrý den
můžete mi prosím sdělit , kde najdu fotografie z MR 2010 ve stepu??? Bylo nám slíbeno,že na tomto webu budou k dispozici k náhledu, abychom si mohli objednavat.Nebo jsou pod jinou složkou než "fotogalerie?"
děkuji
<< Začátek < Předchozí    - 2 -    Následující > Konec >>
•••

Aktuality

Nejbližší

•••